A-klasa » Skierniewice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Zespoły z IV ligi łódzkiej:
Zespoły z Ligi Okręgowej:
Zespoły z A-klasy:
Zespoły z B-klasy:
Kolorem niebieskim zostali oznaczeni zawodnicy posiadający status młodzieżowca, natomiast zielonym zostali oznaczeni zawodnicy, którzy dołączyli do danego zespołu w przerwie letniej.
Astra Zduny - trener Mykola Dremliuk
Kadra: Bryszewski Damian (05.03.87), Czarniak Daniel (01.04.95), Dremliuk Mykola (07.09.80), Dylik Michał (29.03.89), Grzegory Bartłomiej (16.01.97), Grzegory Maciej (23.03.95), Guzek Marcin (15.05.81), Ignaczak Rafał (24.03.94), Jaros Jakub (05.02.97), Jarota Kamil (10.06.94), Kowalski Maciej (05.03.98), Małek Daniel (31.05.92), Papuga Łukasz (28.12.83), Papuga Jakub (12.08.87), Pietrzak Szymon (15.01.90), Płóciennik Jakub (03.11.87), Robak Radosław (30.10.97), Siatkowski Jakub (13.01.97), Siekiera Karol (18.09.97), Surma Piotr (10.09.97), Surma Wiktor (08.05.87), Ścibor Tomasz (13.10.86), Wojda Adam (29.07.99), Wolski Hubert (29.11.93), Woźniak Patryk (29.12.84), Zrazek Piotr (20.07.78).
Jutrzenka Drzewce - trener Krzysztof Supera
Kadra: Borowski Maciej (11.02.88), Dominiak Cezary (11.08.98), Filipiński Radosław (29.07.89), Kopeć Szymon (11.07.93), Koszelski Mikołaj (12.09.93), Koszelski Mateusz (30.01.90), Kotlarek Ernest (23.03.85), Krawczyk Arkadiusz (22.08.91), Nowak Hubert (09.01.98), Pabjanek Mateusz (02.01.95), Pąśko Piotr (22.03.87), Pawelczak Tomasz (26.02.86), Perski Andrzej (14.12.80), Polit Emil (07.11.96), Pryk Adam (07.07.88), Reczulski Kamil (14.11.97), Skopiński Damian (28.02.92), Sobierajski Ireneusz (19.09.82), Starzec Mateusz (05.03.97), Supera Krzysztof (14.06.77), Supera Dariusz (23.08.85), Szubert Robert (17.03.87), Urbański Marcin (07.12.76).
Juvenia Wysokienice - trener Radosław Frączek
Kadra: Bartkowicz Kamil (24.08.97), Fastyn Mateusz (01.11.96), Gołka Arkadiusz (23.09.96), Gromek Radosław (10.01.96), Jędraszek Piotr (17.01.85), Kaczmarek Jakub (28.11.88), Karwat Daniel (02.11.88), Klimek Radosław (30.12.89), Klimek Kamil (14.05.97), Kowalczyk Sylwester (13.03.88), Kowalczyk Paweł (17.04.88), Kowalczyk Mariusz (02.02.87), Kowalczyk Daniel (11.03.97), Kowalski Mariusz (26.08.86), Matysek Eryk (02.09.89), Perek Michał (13.10.89), Rochalski Damian (07.08.91), Rosa Tomasz (17.02.99), Sujka Szymon (29.03.95), Sujka Paweł (16.04.97), Supeł Paweł (07.06.97), Trzciński Grzegorz (12.08.85), Wach Marcin (27.07.99).
Laktoza Łyszkowice - trener Artur Dziuba
Kadra: Bodek Dawid (11.02.95), Borowski Mateusz (26.01.96), Chałas Marcin (24.04.88), Florczak Dariusz (16.12.90), Gościński Damian (15.03.98), Grzegorzewski Dariusz (16.06.79), Grzelak Bartosz (03.08.97), Kania Eryk (10.04.99), Kocemba Michał (03.04.88), Kopiński Damian (20.08.96), Kruk Karol (05.05.97), Kubiak Robert (17.04.98), Lebioda Grzegorz (03.03.98), Malewski Maciej (10.05.96), Mazurkiewicz Radosław (08.01.96), Nezdropa Mateusz (16.07.96), Orzeł Patryk (30.10.98), Pryk Bartosz (06.09.98), Reczulski Daniel (03.07.99), Redzisz Michał (08.03.96), Siatkowski Adrian (31.03.98), Skowronek Bartosz (15.07.98), Sobieszek Sebastian (28.11.97), Wawrzyńczak Jakub (24.07.98), Wiśniewski Patryk (12.12.93).
Macovia Maków - trener Waldemar Wójt
Kadra: Bartoniewicz Hubert (05.03.98), Bartosik Grzegorz (24.02.93), Białek Daniel (21.03.95), Białek Mateusz (05.03.99), Błędowski Patryk (12.01.95), Bolimowski Mateusz (21.07.99), Bolimowski Artur (28.10.94), Cybula Kamil (10.03.89), Fronc Dariusz (09.04.98), Gasiński Adam (27.06.92), Gasiński Arkadiusz (30.08.95), Kozioł Piotr (13.10.91), Lipiński Szymon (16.11.95), Łopatka Jarosław (17.09.92), Łuczywek Paweł (22.04.98), Maciejak Paweł (22.03.95), Markowicz Leszek (13.05.74), Markowicz Szymon (03.05.99), Nobis Rafał (03.01.95), Nobis Mariusz (16.04.98), Piechut Tomasz (28.12.84), Piechut Łukasz (13.01.99), Reczulski Sebastian (10.12.88), Sitarski Mariusz (15.08.88), Stań Paweł (12.07.98), Starzec Piotr (08.11.86), Winciorek Piotr (13.12.85), Winciorek Paweł (06.04.85), Wójt Waldemar (11.09.78), Zdun Michał (28.07.99), Zych Tomasz (02.12.87).
Olimpia Chąśno - trener Sylwester Knera
Kadra: Bogus Rafał (29.10.94), Bury Przemysław (30.08.87), Burzykowski Jarosław (26.02.86), Czarnota Robert (15.05.86), Grocholewicz Marcin (10.01.84), Grzegory-Roróg Patryk (16.09.96), Jędrachowicz Jakub (18.07.86), Jędrachowicz Maciej (11.03.88), Klimkiewicz Piotr (26.04.82), Knera Sylwester (20.09.84), Kotlarski Dominik (26.01.97), Lenarczyk Sebastian (07.09.92), Lenarczyk Kamil (09.05.99), Marcinowski Michał (22.02.91), Matuszewski Marcin (24.09.84), Milczarek Jacek (02.06.93), Okraska Patryk (03.07.96), Riabchuk Ievgenii (04.06.88), Rybus Łukasz (01.06.94), Siejka Mateusz (27.08.97), Skoneczny Bartłomiej (27.10.94), Znajewski Piotr (28.06.94).
Olympic Słupia - trener Arkadiusz Koźbiał
Kadra: Bachura Krzysztof (25.03.81), Bachura Sylwester (24.01.91), Bachura Jarosław (12.06.90), Goczał Tomasz (17.01.93), Kargiel Zbigniew (03.03.82), Karwat Piotr (21.03.73), Karwat Patryk (05.08.98), Kotyna Tomasz (16.05.84), Koźbiał Arkadiusz (03.09.73), Kozłowski Mariusz (24.02.88), Kozłowski Przemysław (22.04.86), Kwiecień Łukasz (06.06.90), Majewski Paweł (09.01.83), Michalak Piotr (22.12.85), Miller Robert (09.03.94), Mrówczyński Piotr (21.06.90), Olech Mateusz (29.07.76), Paradowski Mariusz (21.05.94), Pięcek Artur (06.04.96), Płoszka Patryk (17.07.97), Popowski Konrad (20.03.99), Popowski Bartosz (26.05.97), Rutkowski Sebastian (09.09.89), Sielgowski Szymon (29.12.94), Świderek Arkadiusz (22.01.92), Szymczewski Krzysztof (22.05.83), Żmuda Łukasz (15.06.97), Żygadło Tomasz (16.04.83).
Pelikan II Łowicz - trener Piotr Gawlik
Kadra: Balik Maciej (26.12.98), Dąbrowski Tomasz (08.03.97), Fabijański Michał (07.08.96), Feliga Dawid (10.01.97), Gajda Tomasz (16.03.91), Golędzinowski Filip (23.12.98), Grenda Konrad (26.05.93), Janik Damian (19.09.93), Janikowski Kamil (01.10.87), Kaliński Dominik (30.01.96), Kaźmierczak Tomasz (21.01.96), Kołodziejczyk Damian (29.11.95), Kosiorek Maciej (21.01.98), Krysiak Mateusz (13.05.93), Kutkowski Paweł (07.06.84), Lepieszka Albert (26.11.94), Mycka Krystian (17.01.95), Nasalski Patryk (16.09.96), Nasalski Dorian (21.08.98), Nieradka Patryk (30.03.93), Panek Szymon (17.01.97), Perizhok Ruslan (10.04.92), Plichta Przemysław (07.08.80), Rusek Jarosław (13.03.91), Rześny Kacper (30.07.98), Rześny Piotr (24.10.99), Sejdak Jakub (15.07.97), Sekuła Patryk (06.09.98), Stypuła Dawid (16.05.98), Szypszak Filip (24.08.98), Wieczorek Wiktor (14.04.98), Wilk Przemysław (17.09.97).
Pogoń Bełchów - trener Marcin Rychlewski
Kadra: Bakalarski Mariusz (02.07.95), Bakalarski Bartłomiej (09.08.97), Boczek Leszek (20.12.74), Brandt Michał (11.10.89), Cichal Jakub (07.07.96), Dzięgielewski Łukasz (03.09.87), Filipek Jakub (18.09.88), Gendek Damian (26.09.91), Jaros Robert (10.06.79), Jaworski Paweł (16.03.94), Kłodawski Piotr (22.12.80), Małkus Tomasz (22.12.76), Matyjas Dawid (25.05.96), Pisarski Wiktor (18.11.96), Płuszka Bartłomiej (27.02.95), Pokora Jakub (03.05.91), Rychlewski Marcin (09.04.77), Sokalski Mateusz (21.07.89), Trupinda Jakub (21.05.94), Tryngiel Daniel (04.09.78), Warda Tomasz (02.10.87), Wasiak Daniel (31.03.95).
Orlęta Cielądz - trener Mariusz Wielgus
Kadra: Chała Przemysław (15.01.98), Chała Mariusz (04.03.99), Ciesielski Marcin (03.03.92), Ciupa Krystian (02.02.98), Czerwiński Dominik (11.05.95), Czerwiński Paweł (25.01.98), Dębowski Rafał (01.02.99), Głębocki Rafał (25.12.96), Gwiazdowicz Karol (29.10.87), Jakóbowski Sławomir (10.01.84), Jakubowski Jarosław (07.04.93), Jędrzejczak Tomasz (05.05.99), Kalinka Antoni (19.05.99), Kałucki Hubert (04.07.97), Kurek Paweł (14.01.98), Machnicki Hubert (28.02.99), Marciniak Dariusz (07.03.99), Matuszczak Jakub (15.09.96), Męcina Sebastian (30.07.99), Pietrzak Piotr (14.05.84), Sala Michał (09.07.89), Skoneczny Daniel (01.02.94), Skoneczny Mateusz (14.03.97), Szymański Paweł (25.06.99), Woszczyk Przemysław (01.04.96).
Unia Skierniewice - trener Kamil Socha
Kadra: Blechowski Arkadiusz (29.03.94), Bojańczyk Patryk (01.08.94), Bolek Bartosz (15.11.95), Bursztynowicz Mariusz (06.04.95), Chrobot Damian (20.03.94), Cybulski Tomasz (06.05.89), Foks Jarosław (27.02.88), Kapciak Kamil (18.07.89), Karwalski Patryk (29.03.95), Koczywąs Jakub (04.06.96), Kostecki Dominik (20.04.94), Kowalczyk Rafał (19.03.94), Krocz Radosław (19.09.90), Krulik Jacek (27.04.77), Krzyżanowski Mateusz (10.02.93), Lipiński Dariusz (04.09.84), Markowski Mariusz (11.01.90), Michalski Łukasz (11.01.86), Nagórski Marek (22.06.74), Nowak Michał (27.09.95), Nowak Mateusz (07.07.98), Papież Jakub (12.08.92), Surlit Witold (18.02.75), Winciorek Łukasz (22.04.87), Wyszogrodzki Maciej (29.01.86).
Vagat Domaniewice - trener Piotr Ruciński
Kadra: Baleja Piotr (10.10.92), Barańczyk Mateusz (19.05.98), Bocian Jakub (25.09.94), Bryszewski Dawid (15.07.93), Bryszewski Patryk (21.07.94), Gałaj Daniel (05.08.93), Golan Błażej (14.07.98), Golan Bartłomiej (18.09.96), Grabowicz Dawid (11.05.96), Imiołek Przemysław (26.12.86), Imiołek Jakub (02.06.93), Kędziora Łukasz (22.08.96), Kostrzewa Damian (14.03.92), Kruk Emil (01.05.82), Lis Oskar (16.11.94), Łukawski Dominik (28.05.94), Mrzygłód Przemysław (02.02.91), Olejnik Cezary (30.06.95), Pawełkowicz Artur (05.08.98), Sękalski Marek (13.07.76), Sitek Bartłomiej (16.03.99), Strugiński Łukasz (02.08.83), Strugiński Dariusz (28.10.81), Wielec Sebastian (05.07.92), Wielec Sylwester (01.01.82), Wróbel Mateusz (24.06.91), Zduńczyk Kamil (25.07.93), Zimny Tomasz (08.11.81).
Widok Skierniewice - trenerzy Łukasz Korwek i Piotr Wysocki
Kadra: Borowiec Wojciech (24.06.86), Foks Cezary (07.08.97), Hyży Robert (29.04.75), Jasiński Michał (04.06.96), Jaworski Piotr (27.03.97), Juraś Piotr (20.07.89), Karwat Kamil (01.05.96), Kosmatka Dawid (21.09.95), Kowalczyk Kacper (16.05.96), Kozłowski Mateusz (15.03.97), Magdziarz Bartłomiej (02.05.98), Markowski Łukasz (08.02.96), Michalak Łukasz (13.07.95), Paprocki Daniel (11.12.87), Sawicki Rafał (08.01.97), Solagbade Segun (11.01.85), Sopyła Michał (22.07.97), Stangreciak Łukasz (21.08.97), Staszewski Eryk (01.03.96), Stokowski Bartłomiej (18.08.96), Sztocki Damian (14.12.92), Wrzodak Tomasz (03.04.97), Wysocki Piotr (16.05.81), Zając Marcin (19.05.75).
Olimpia Chąśno | 1:6 | Korona Wejsce |
2019-08-07, 19:00:00 Stadion Gminny w Chąśnie |
||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Mecze sparingowe | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 1 | |||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 6, wczoraj: 180
ogółem: 3 199 001
statystyki szczegółowe
|